piknik - POW Piekarska

Title
Przejdź do treści
16 czerwca 2019 r. odbył się Piknik Rodzinny. Wspólne świętowanie rozpoczęło się uroczystą Eucharystią, której przewodniczył ks. Andrzej Gieroń CM. W oprawę liturgiczną oraz muzyczną zaangażowali się klerycy Zgromadzenia Misji. Gościliśmy rodziny wychowanków, rodziny zaprzyjaźnione, wolontariuszy, przyjaciół, Siostry oraz przedstawicieli kibiców LFC Liverpool.
Po Eucharystii udaliśmy się na świetlicę, gdzie czekała na nas miła niespodzianka. Za sprawą wychowawców Placówki "Dwójka", którzy przeobrazili się w gwiazdy telewizji oraz estrady obejrzeliśmy na żywo specjalny odcinek Wielkiej Gry.  Wszystkie pytania dotyczyły codziennego życia naszych Placówek, dlatego też cztery drużyny świetnie radziły sobie z odpowiedziami. Nagdodą za udział w konkursie był występ gwiazd Al Bano i Romina Power. Wszyscy byli pod wrażeniem wielkiego talentu aktorskiego naszych wychowawczyń.
Po występie Siostra Dyrektor wraz z przedstawicielami wychowanków wręczyła podziękownie Panu Tomaszowi Jaskółce - przedstawicielowi kibiców LFC Liverpool oraz inicjatorowi zbiórki  "Nigdy nie będziecie iść samotnie - kibice Liverpoolu dzieciom". Dzięki jego determinacji i zaangażowaniu  akcję wsparło wielu ludzi o dobrych i wrażliwych sercach.
Po występie udaliśmy się na podwórko, gdzie czekały na nas kolejne atrakcje: euro bungee, mecz piłki nożnej, mecz siatkówki, grillowanie, lody oraz zabawy z klaunem i malowanie twarzy dla najmłodszych.
Zabawa trwała do samego wieczora.
Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze św. Ludwiki
Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia

Wróć do spisu treści